انواع پنجره

پنجره فولدینگ (آکاردئونی): همانطور که از نامش پیداست شبیه به آکاردئون باز و بسته شده و با هر دو پروفیل آلومینیومی و UPVC قابل اجراست. این پنجره کل فضای پنجره را به عنوان بازشو در اختیار مخاطب قرار می دهد و انتخاب بسیار خوبی برای پیوند فضاهای نشیمن خارجی مانند تراس و حیاط با فضای داخلی می باشد. این پنجره زیبا با توجه به عرض پنجره با لنگه های متفاوت قابل اجراست و تولید آن نسبت به سایر انواع بازشو پنجره از پیچیدگی بیشتری برخوردار است.

پنجره تیلت اسلاید (فولکس واگنی): این محصول یکی از زیبا ترین و عایق ترین انواع پنجره در انواع پنجره های آلومینیومی و UPVC می باشد. سیستم بازشو این محصول به صورت ریلی و مانند خودرو های فولکس واگن می باشد و به همین دلیل با نام پنجره فولکس واگنی شناخته می شوند. هنگام باز و بسته شدن این پنجره هیچ فضایی اشغال نشده و بازشو به صورت کشویی و در محور افقی حرکت می کند.

پنجره فرانسوی: این محصول از دولنگه پنجره لولایی تشکیل شده که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و طراحی آن به گونه ایست که هنگام باز شدن دولنگه چیزی به عنوان جداکننده فضای میانی دیده نمی شود. یکی از لنگه ها دارای دستگیره و دیگری فاقد دستگیره بوده و توسط یک ضامن در مواقع ضروری باز می شود. این محصول به دو صورت در و پنجره و با پروفیل آلومینیومی و UPVC قابل اجرا می باشد.

پنجره لیفت اسلاید: یکی از انواع بازشو تخصصی پنجره های آلومینیومی بازشو لیفت می باشد. امکان استفاده از بازشوهای بزر

 

نوشته قبلی

تفاوت پنجره دوجداره upvc و pvc

نوشته بعدی

تفاوت نسل قدیم وجدید کرتین وال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی‌ها