درباره ما

درباره آراد پنجره
arad-favicon-60x60

ما که هستیم …

درباره آراد پنجره

 

گروه صنعتی آراد پنجره ایرانیان نماینده گرید A+ شرکت VISTABEST به یاری خداوند و عزم مدیران و کارکنان پر تلاش خود توانسته است خط تولید درب و پنجره uPVC خط تولید شیشه های دوجداره صنعتی، خط تولید انواع توری های رولینگ و پلیسه، خط تولید کرکره های آفتابگیر uPVC و کرکره های حفاظ ایمنی اتوماتیک را از سال 1387 در ایران راه اندازی نماید و هم اکنون با بیش از 120 نیروی کار متخصص و کار آزموده مدعی تولید یکی از با کیفیت ترین و استاندارد ترین سیستم درب و پنجره های uPVC و آلومینیومی در ایران می باشد.

گروه صنعتی آراد با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات هوشمند و همچنین دانش فنی متخصصین خود در امر تولید و مونتاژ خود افزوده و همگام با تکنولوژی روز دنیا در این صنعت گام برمیدارد.
نگاه حرفه ای و مبتنی بر دانش، گروه صنعتی آراد را به مجموعه ای پویا و آگاهی محور مبدل ساخته است.
بررسی تحلیلی نیازهایی که در نحوه تعامل با صنعت ساختمان و نیز استفاده کنندگان نهایی محصولات درب و پنجره های عایق مرتفع میگردند موجب گردیده تا مجموعه آراد محصولات خود را به عنوان پاسخی به نیازها و پرسشهای مطرح شده در این صنعت ارزیابی نماید . روشهای تعامل بر اساس سه اصل کیفیت، زیبایی و بهبود روشهای تعامل سر لوحه فعالیت های ما قرار گرفته است.

دستگاه جوش اتوماتیک آراد پنجره
انبار پروفیل یو پی وی سی

با توجه به قواعد حاکم بر چگونگی تعامل صنعت درب و پنجره عایق با صنعت ساختمان، پیچیدگی هایی بر تولید این محصول در حجم صنعتی مرتبط است. این مسئله ناشی از آن است که اصولا تولید محصولات کاملا سفارشی در اشل صنعتی، مقرون به صرفه نخواهد بود، به همین دلیل است اغلب واحدهای تولید کننده درب و پنجره های عایق در کشور با ظرفیت های محدود اقدام به تولید می نمایند که این امر امکان بهره گیری از تکنولوژی را نیز محدود ساخته و موجب افت کیفیت محصولات می گردد. مضاف بر این پاسخگویی به نیازهای زمانی پروژه های ساختمانی را نیز مختل می نماید.
گروه صنعتی آراد با تحلیل علمی موارد مذکور و برنامه ریزی جامع موفق، به توسعه ظرفیت های تولید به همراه توسعه بازار محصولات خود با قید کیفیت و در چهارچوب زمانی دقیق گردیده است.
بر این اساس مفتخر به ارائه محصولی هستیم که ترکیبی از هنر و مهندسی بوده و پاسخگوی نیازهای اصولی موجود برای مشتریان می باشد.

سالن کارخانه آرادپنجره
پروفیل های مصرفی

استفاده از با کیفیت ترین پروفیل های UPVC و سایر ملزومات تولید یکی از الزامات ارائه محصولی با کیفیت ممتاز است

ALUPLAST
محصولی با کاربری بالا (Hight Performance) و در عین حال زیبا از کشور آلمان

VISTA BEST
اولین دارنده گواهینامه و اولین عضو موسسه GKFP رال آلمان
کلیه محصولات درب و پنجره گروه صنعتی آراد با استفاده از پروفیل های UPVC با نوار آببندی EPDM اورجینال تولید میگردد تا امکان اتصال کامل نوار آببندی در گوشه های فریم و بازشوهای پنجره و درب گردیده و موجب بهبودی درصدی در شاخص (Value_U) می گردد.

شیشه های دو و سه جداره گروه صنعتی آراد

نیاز به بهره گیری از شیشه های کاربردی هر روزه در صنعت ساختمان ملموس تر می گردد. در بخش پنجره های عایق نیز با توجه به اینکه بیشترین سطح پنجره ها متشکل از شیشه می باشد، اهمیت این محصول در گروه صنعتی آراد از نظر دور نمانده است. بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، اولین اصل در گروه صنعتی آراد بوده که در تولید شیشه های دو و چند جداره صنعتی متبادر است.

KAVEH
همکاری بلند مدت و موفق با گروه صنعتی کاوه که برترین تولید کننده انواع شیشه های فلوت با کیفیتی ممتاز در کشور می باشد از افتخارات مجموعه آراد است. پروفیل های فاصله گذار (Spacer): با استحکام، انعطاف پذیری و ظرافت بی نظیر، محصول کشور ایتالیا، با درصد آلومینیوم بالا و کاملا منعطف (Bendable) و منفذ ظریف و بی نقص.
پلی سولفاید جهت عایق بندی کامل و حفظ طولانی مدت ساختار فیزیکی، محصولی ممتاز در عایق بندی شیشه های چند جداره صنعتی از کشور آلمان.
مهم ترین نکته در تولید شیشه های دوجداره صنعتی، خشک نگه داشتن گاز آرگون به عنوان یک گاز خشک و بی اثر در فضای میان جداره هاست که بصورت عایق در تبادل اشکال انرژی (حرارت و صوت) عمل میکند.
در مراحل تولید و بخصوص در مرحله درز بندی نهایی مقدار قابل توجهی رطوبت وارد فضای شیشه ها می شود که جهت خشک نگه داشتن گاز آرگون تزریق شده به ماده نم گیر (Discanter) نیاز است که در حفره داخلی (Spacer) تزریق می شود.
بدون استفاده از فاصله گذارها (Spacer) یکپارچه، امکان تزریق نم گیر به تبع آن خشک کردن گاز آرگون وجود نداشته و شیشه ها در معرض گرما و سرما دچار بخار گرفتگی داخلی خواهند شد.
عدم استفاده از پلی سولفاید مناسب و با کیفیت و به عنوان درزبند ثانوی موجب می شود تا در مرور زمان لایه درزبند مذکور دچار تغییر ساختاری شده و بصورت شکننده درآید و در نهایت با ریزش این لایه در داخل پنجره، آب بندی شیشه ها مختل می گردد.
استفاده از خط تولید تمام رباتیک و کاملاً مکانیزه متضمن کیفیت بالای محصول شیشه های دو و چند جداره صنعتی می باشد.
خط تولید هوشمند و دقیق شیشه در ابعاد (jumbo size) که موجب سرعت و کاهش پرت تولید به همراه دقت و سطح کیفی بالا در فرآوری شیشه های عایق می گردد.
شستشوی شیشه ها بدون استفاده از هیچ گونه مواد شوینده و صرفاً با استفاده از آب مقطر با دمای بالا و براشینگ کامل منتهی به شیشه های کاملاً شفاف می گردد.

خم پروفیل

تولید انواع پنجره های منحنی اعم از پنجره های دایره یا آرک دار (shape) یا منحنی های سه بعدی (carre) از قابلیت های گروه صنعتی آراد می باشد.

با استفاده از تکنیک حمام گلیسیرین، پروفیل ها بدون هیچ گونه تغییر رنگ و یا تخریب ساختار داخلی (chambration) به صورت منحنی های تک بعدی و یا سه بعدی قابل تولید بوده و از کیفیت و یکنواختی فوق العاده ای برخوردار می باشد.

زوایای خاص

بصورت معمول اتصالات پروفیل چه در کلاف اصلی پنجره ها و چه در تقسیمات داخلی با زوایای 90 درجه اجرا می شوند. جهت پاسخگویی به طراحی های خاص، تولید با پنجره زاویه های کمتر و یا بیشتر از 90 درجه انجام می پذیرد.

بهبود نحوه تعامل

چنانچه اشاره شد ایجاد بهبود مستمر در نحوه تعامل با مشتریان به عنوان یکی از اصول اساسی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است. در این راستا به رائه خدمات نصب، خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) توجه ویژه ای معطوف گردیده است.

نصب

تعامل میان بخش صنعت و مشتریان در حوزه درب و پنجره عایق، کاملاً خدمات محور (Service Driven) بوده و از این رو گروه صنعتی آراد اهمیت زیادی برای عملیات نصب قائل است. در واقع کاربری با کیفیت ترین محصولات در بازار مذکور با نصب و اجرای دقیق و آب بندی صحیح کامل می گردد.
مجموعه آراد با بهره گیری از اکیپ های نصب مجرب و آموزش دیده توسط متخصصین آلمانی و همچنین با استفاده از با کیفیت ترین محصولات نصب و ابزار تخصصی به این مهم نائل گردیده است.
نظارت بر تیم های نصب توسط ناظران آشنا به مباحث تکنیکی درب و پنجره عایق و همچنین حساسیت های موجود در صنعت ساختمان، متضمن ارئه خدمات نصب در سطحی مطلوب می باشد.
نحوه اندازه گیری اولیه پنجره ها جهت تولید به گونه ای انجام می پذیرد که هر قطعه پنجره یا درب بدون فاصله با فریم اصلی کار تولید شده و نتیجه تقویت ساختار پنجره به دلیل سطح اتکاء زیاد با فریم اصلی می باشد.

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش جهت رگلاژ مجدد و یا تعمیر و تعویض قطعات، همواره پاسخگوی درخواست های احتمالی مشتریان است. ارائه خدمات مذکور در سریعترین زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و دقت، الویت اصلی این واحد میباشد.

از میان اجزاء ساختمان پنجره از مواردی است که علاوه بر اهمیت آن در صنعت ساختمان در هنر معماری نیز از عوامل مهم محسوب می شود. بر این اساس انتظار می رود که پنجره ها مضاف بر مشخصات فنی مناسب، حائز فاکتورهای زیبایی شناختی نیز باشند.
گروه صنعتی آراد با درک اهمیت این امر همواره تلاش نموده تا محصولی را ارئه نماید که ترکیبی مهندسی، هنری بوده و پاسخگوی نیاز مشتریان اعم از فعالان صنعت ساختمان و هنر معماری و یا استفاده کنندگان نهایی می باشند.
مدل های لمینیت طرح چوب با زیبایی و بافت منحصر به فرد و چشم نواز و امکان رنگ آمیزی پروفیل با کیفیتی برتر.

زیباییآراد پنجره

شفافیت بی نظیر پروفیل های ALUPLAST و VISTA BEST که به وضوح قابل تشخیص می باشد و به دلیل وجود بالاترین درصد اکسید تیتانیوم در ترکیب مواد تشکیل دهنده آن بوده و این پروفیل ها را از نمونه های مشابه در این صنعت متمایز می نماید.
انحنای ملایم در لبه ها به جای زوایای تند، ضمن هم خوانی با هر نوع طراحی نما و یا طراحی داخلی، حامل زیبایی بصری نیز می باشد.

کیفیت پروفیل های مصرفیآراد پنجره

گروه صنعتی آراد با استقرار و فعالیت دائم پروسه های تحقیق و توسعه (R&D) در مطالعه روشهای بهینه تولید و نیاز مشتریان به کیفیتی برتر در محصولات دست یافته و همواره نیز در جهت افزایش این کیفیت گام بر می دارد.

کیفیتآراد پنجره

    خانهتماس