سوالات متداول

arad-favicon-60x60

رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

پروفیل مصرفی

استفاده از با کیفیت ترین پروفیل های UPVC و سایر ملزومات تولید یکی از الزامات ارائه محصولی با کیفیت ممتاز است

ALUPLAST
محصولی با کاربری بالا (Hight Performance) و در عین حال زیبا از کشور آلمان

VISTA BEST
اولین دارنده گواهینامه و اولین عضو موسسه GKFP رال آلمان
کلیه محصولات درب و پنجره گروه صنعتی آراد با استفاده از پروفیل های UPVC با نوار آببندی EPDM اورجینال تولید میگردد تا امکان اتصال کامل نوار آببندی در گوشه های فریم و بازشوهای پنجره و درب گردیده و موجب بهبودی درصدی در شاخص (Value_U) می گردد.

خط تولید

بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در تولید محصولات با کیفیت، ما را نائل به تولید درب و پنجره های UPVC و آلومینیومی با کیفیتی در سطح استانداردهای بین المللی ساخته است.
ظرافت، دقت و کیفیت در خط تولید KABAN که مبتنی بر تکنولوژی پیشرفته تمام اتوماتیک، مکانیزه و کاملا هوشمند می باشد.
استفاده از ریز ملزومات تولید نظیر پیچ ها، کانکتورها (Finisher_T) و نیز دقت در برش و کونیک پروفیل، اتصالات کامل و بی نقص در تقسیمات داخلی پنجره ها را موجب می شود. بهره گیری از دستگاههای جوش 4 سر تمام رباتیک و دستگاههای هوشمند CNC تمیز کن گوشه ها با تکنولوژی روز دنیا منتهی به تولید گوشه های بی نقص شده است.

شیشه های دو و سه جداره گروه صنعتی آراد

نیاز به بهره گیری از شیشه های کاربردی هر روزه در صنعت ساختمان ملموس تر می گردد. در بخش پنجره های عایق نیز با توجه به اینکه بیشترین سطح پنجره ها متشکل از شیشه می باشد، اهمیت این محصول در گروه صنعتی آراد از نظر دور نمانده است. بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، اولین اصل در گروه صنعتی آراد بوده که در تولید شیشه های دو و چند جداره صنعتی متبادر است.

چرا پنجره مهم است؟

از میان اجزاء ساختمان پنجره از مواردی است که علاوه بر اهمیت آن در صنعت ساختمان در هنر معماری نیز از عوامل مهم محسوب می شود. بر این اساس انتظار می رود که پنجره ها مضاف بر مشخصات فنی مناسب، حائز فاکتورهای زیبایی شناختی نیز باشند.
گروه صنعتی آراد با درک اهمیت این امر همواره تلاش نموده تا محصولی را ارئه نماید که ترکیبی مهندسی، هنری بوده و پاسخگوی نیاز مشتریان اعم از فعالان صنعت ساختمان و هنر معماری و یا استفاده کنندگان نهایی می باشند.
مدل های لمینیت طرح چوب با زیبایی و بافت منحصر به فرد و چشم نواز و امکان رنگ آمیزی پروفیل با کیفیتی برتر.
شفافیت بی نظیر پروفیل های ALUPLAST و VISTA BEST که به وضوح قابل تشخیص می باشد و به دلیل وجود بالاترین درصد اکسید تیتانیوم در ترکیب مواد تشکیل دهنده آن بوده و این پروفیل ها را از نمونه های مشابه در این صنعت متمایز می نماید.
انحنای ملایم در لبه ها به جای زوایای تند، ضمن هم خوانی با هر نوع طراحی نما و یا طراحی داخلی، حامل زیبایی بصری نیز می باشد.

تعامل با مشتریان

چنانچه اشاره شد ایجاد بهبود مستمر در نحوه تعامل با مشتریان به عنوان یکی از اصول اساسی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است. در این راستا به رائه خدمات نصب، خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) توجه ویژه ای معطوف گردیده است.

نصب درب و پنجره

تعامل میان بخش صنعت و مشتریان در حوزه درب و پنجره عایق، کاملاً خدمات محور (Service Driven) بوده و از این رو گروه صنعتی آراد اهمیت زیادی برای عملیات نصب قائل است. در واقع کاربری با کیفیت ترین محصولات در بازار مذکور با نصب و اجرای دقیق و آب بندی صحیح کامل می گردد.
مجموعه آراد با بهره گیری از اکیپ های نصب مجرب و آموزش دیده توسط متخصصین آلمانی و همچنین با استفاده از با کیفیت ترین محصولات نصب و ابزار تخصصی به این مهم نائل گردیده است.
نظارت بر تیم های نصب توسط ناظران آشنا به مباحث تکنیکی درب و پنجره عایق و همچنین حساسیت های موجود در صنعت ساختمان، متضمن ارئه خدمات نصب در سطحی مطلوب می باشد.
نحوه اندازه گیری اولیه پنجره ها جهت تولید به گونه ای انجام می پذیرد که هر قطعه پنجره یا درب بدون فاصله با فریم اصلی کار تولید شده و نتیجه تقویت ساختار پنجره به دلیل سطح اتکاء زیاد با فریم اصلی می باشد.

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش جهت رگلاژ مجدد و یا تعمیر و تعویض قطعات، همواره پاسخگوی درخواست های احتمالی مشتریان است. ارائه خدمات مذکور در سریعترین زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و دقت، الویت اصلی این واحد میباشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

      خانهتماس